Hizmetlerimiz

Home » Hizmetlerimiz

personel-tasimaciligi-nedim-tasimacilik

Personel Taşımacılığı

Personel Taşımacılığı’nda günümüzde firmaların en büyük sıkıntısı zaman kaybı olmaktadır. Firma personelinin zamanında ve konforlu bir şekilde transfer hizmetlerinin verilmesi, günlük yoğun trafik karmaşasından en az şekilde etkilenmesi sağlanırken, rahat ve güvenli yolculuk etmesi Nedim Taşımacılık tarafından teminat altına alınmıştır.

ogrenci-tasimaciligi-nedim-tasimacilik

Öğrenci Taşımacılığı

Öğrenci Taşımacılığı’nda servis hizmeti özel hizmet, özel sorumluluktur. Bu sorumluluğun bilincinde olan Nedim Taşımacılık geleceğimiz olan çocuklarımızın güvenliğini her şeyden önde tutmaktadır. Çocuklarımızın güvenliği ve rahatını okul öncesi ve sonrası teminat altına almak, Nedim Taşımacılık için ülkemize yapılan en önemli hizmetlerden biridir.

nedim-tasimacilik-ozel-transfer

Özel Transfer Hizmetleri

Şehir içi Şehir dışı seyahat etmek istediğiniz yeri seçin konforlu ve güvenli yolculuğun tadını seçtiğiniz araçlarımızla çıkarın.

 

nedim-tasimacilik-gezi-ve-turlar

Özel Gezi ve Tur Hizmetleri

Ulaşımda yaşanan zorluklar, günümüzün en önemli sorunlarındandır. Toplu halde seyahat etmek bireyler için gidilecek yere ulaşmak için birkaç vasıta değiştirmek zorunda kalınması yorucu olmanın yanı sıra ekonomik anlamda da külfettir. Bu yüzden Nedim Taşımacılık bireysel araç taleplerinizi de düşünerek şehir içi ve şehir dışı gezi, tur, özel günler ve her türlü etkinlik, toplantı, seminer vb. gibi faaliyetlerde isteğinize uygun aracı en kısa sürede hizmetinize sunarak, Ülkenin her köşesine ulaşım sağlamaktadır.